Andmebaasid I (ITI0206) (kevad 2024)
Küsimused teemal: Korraldus - iseseisev töö
Küsimuste esitamine selles aines ei ole hetkel aktiivne.
Filtreeri küsimusi
Kohustuslik lugeda
Projekti juhend on liiga pikk. Mida teha?
Kohustuslik lugeda
Kuidas registreerida iseseisva töö projekti teema?
Soovin leida kaaslast või kaaslaseid, kellega koos projekti teha. Mida teha?
Kuidas esitada iseseisev töö?
Kas ma võin vaadata teiste üliõpilaste projektide kaitsmisi?
Kas iseseisva töö ülevaatamisel peavad olema kohal kõik projekti tegijad?
Kui meie projekti teemaks on "Spordiklubi infosüsteemi treeningu funktsionaalne allsüsteem", kas meie tohime panna nii, et treener ja treeningu haldur on üks ja sama inimene ehkki tegutsejate alla paneme ainult "Treener"? Ja edaspidi, kus mallis on kirjas X haldur asendame siis ainult "Treener"-iga.
Kas CASE vahendis tehtud mudelitesse tuleb lisada kõik põhiobjektid, mida oleme töövihikusse kirjutanud, või ainult need, millest räägitakse juhendis? Näiteks, meil on põhiobjektide hulgas "Partner" ja "Tätoveerija", kuid juhendis keskendutakse "Klient" ja "Töötaja" täiendamisele.
Töövihiku järgi tehtava projekti teema on "Ürituste korraldamise ettevõtte peoruumide funktsionaalne allsüsteem"? Kas peame kõigepealt kavandama ja siis ka realiseerima broneeringute registri ja lisateenuste registri?
Ma ei tunne hästi ühtegi valdkonda, milles tegutseva ettevõtte/organisatsiooni kohta saab teha projekti töövihiku järgi? Mida teha?
Mul on küsimus andmebaaside I projekti kohta. Kas me põhiobjektid, mis alguses töövihikus olid võime muuta ja mõned kustutada, või me peame ainult enda oma põhiobjektid juurde lisada originaalseid puudutamata?
Kuidas toimub iseseisva töö projektide ülevaatamine?
Kas me saame töövihiku projekti korral ära kustuta diagrammidelt mentor ja juhendatav seose?
Tahan teha projekti PostgreSQL või Oracle andmebaasisüsteemis. Mida tuleb selleks teha?
Kas töövihiku tüüpi projekti korral võib mitu rühma teha projekti samal teemal?
Kas ühes "Andmebaasid I" aine projekti meeskonnas võivad olla inimesed erinevatest gruppidest?
Kui palju andmebaasioperatsioonide lepinguid peab olema iseseisvas töös laialt kirjeldatud? <br>Näidisprojekti kasutujuhtude kirjelduses (punkt 2.1.1) on neid üsna palju, <br>kuid operatsioonide lepingute kirjelduses (punkt 2.2.2) neid leidub neid vähem. <br>Millised on nõuded selle projekti osa kohta?
Kus on kirjas, millised projekti osad tuleb iseseisvas töös täita?
Kas ma peaksin enne iseseisva töö prototüübi tegema hakkamist näitama õppejõule dokumentatsiooni ette?
Ma ei registreerinud õigel ajal iseseisva töö teemat. Mis nüüd saab?
Kas ma võin minna üle ühest iseseisva töö tegijate rühmast teise üle?
Kas ma võin muuta iseseisva töö registreeritud teemat?
Miks tasub iseseisva töö projekti teha rühmatööna?
Otsingule vastavaid küsimusi ei leitud.
« Tagasi teemade loetellu