Kodulehed
[372] - Andmebaasid I (ITI0206, IDU0220) (kevad 2019)
Esiletöstetud Kiirvalik
Lisainfo Kõige olulisemate tegevuste kiirvalik. Failide saatmiseks valige Vastamine alt sobiv ülesanne.
Avaleht
Nagu Moodles

Valik materjalidest
   Nädala materjalid
   Minu lemmikud

Vastuste vaatamine
Hinneteleht
Seisuga: 04.10.2019 14:47
Üldist
Materjalid
LisainfoMaterjalide kataloogid.
Värvilised mummud tähistavad hinnangulist kataloogide lugemise vajadust. Roheline - suurim, kollane - keskmine, punane või mummuta - väikseim
Isiklik
Lisainfo Info ainult Sulle - teised kasutajad seda ei näe
Abi
Lisainfo Võimalus küsida õppejõult abi (nagu foorum, kus saab küsida küsimusi ja kommenteerida vastuseid)
Mitmesugust
Abi / Kasutajatugi / Küsimused seoses jätkuainega

Avalikud küsimused ja vastused:

Küsimuste teemade nimekiri

Erki Eessaar:
Kas sügisel saab teha "Andmebaasid II" õppeainet, kui "Andmebaasid I" jäi kevadel tegemata?
Vastus: Võite sügisel deklareerida "Andmebaasid II", kui "Andmebaasid I" on tegemata. Muidugi hoiatan, et üks on teisele sisuline eeldus ja kui eeldusaine pole selgeks saanud, siis on jätkuaine kindlasti selle võrra raskem.

"Andmebaasid II" õppeaines arendatakse edasi "Andmebaasid I" projekti. Pakun välja kolm "Andmebaasid I" projekti, mille hulgast saavad üliõpilased, kellel on eeldusaine tegemata, valida projekti, mida sügisel edasi arendada. Nii saavad üliõpilased "Andmebaasid II" projekti tegemisega kohe septembri alguses pihta hakata. Teine võimalus on, et liitute sügiseks mõne rühmaga, kus "Andmebaasid I" projekt on tehtud. Nii nagu kevadel on ka sügiseses projektis lubatud osalejate arv 1-3 üliõpilast.

"Andmebaasid I" projekti sügisel kaitsta ei saa. Seda saab teha järgmisel kevadel. Siis saate ka teenida varase esitamisega seotud soodustuse (suur kordaja väärtus). Selles mõttes pole paha mõte sügisel "Andmebaasid I" projekt ikkagi ära teha, et siis kohe järgmise aasta veebruaris/märtsis see ette näidata. Te ei pea valima uut "Andmebaasid I" projekti teemat. Piirang millega tuleb arvestada "Andmebaasid II" projekti teema valimisel on, et eelnevalt kirjeldatud viisidel projekti tehes ei tohi "Andmebaasid I" ja "Andmebaasid II" projekti teemad kokku langeda.

Sellel semestril kogutud lisapunktid "Andmebaasid I" uuesti deklareerides arvesse ei lähe, kuid saate neid koos ülejäänud üliõpilastega järgmisel kevadel uuesti koguda. SQL kontrolltöö tuleb õppeainet uuesti deklareerides uuesti teha ning lävend ületada.

Kui saite projekti kevadel tehtud, siis saate sellega sügisel jätkata. Õppeaine uuesti deklareerimisel ei ole vaja projekti uuesti teha. Projekti kordaja leitakse uuesti deklareerimise semestril kehtivate reeglite kohaselt.

Hinda vastust:

Keskmine hinne : Pole veel hinnanguid!