Kodulehed
[346] - Andmebaaside lisamaterjalid
Esiletöstetud Kiirvalik
Lisainfo Kõige olulisemate tegevuste kiirvalik. Failide saatmiseks valige Vastamine alt sobiv ülesanne.
Avaleht

Valik materjalidest
   Minu lemmikud
Üldist
Materjalid
LisainfoMaterjalide kataloogid
Isiklik
Lisainfo Info ainult Sulle - teised kasutajad seda ei näe
Abi
Lisainfo Võimalus küsida õppejõult abi (nagu foorum, kus saab küsida küsimusi ja kommenteerida vastuseid)
Mitmesugust
Kiirvalik / Avaleht

Täna on reede 19.07.2024.
Esiletöstetud
Erki Eessaar:
Juurdepääs materjalidele

27.06.2015 Õppeainete "Andmebaasid I" ja "Andmebaasid II" materjalid, mis nende ainete ametlikele kodulehtedele ei mahtunud. Juurdepääs on kõigile vaba - õpite Tallinna Tehnikaülikoolis või mitte, õpite neid aineid või mitte. Juurdepääs on anonüümne - tegemist on anonüümse kontoga.

Juurdepääs:
Kasutajanimi: SIS2
Parool: SIS2

Need materjalid on mõeldud lugejatele, kellele andmebaaside teema huvi pakub, kes tahavad lisaks ainepunktidele ka sügavamaid teadmisi antud valdkonnast ja kes otsivad täiendavaid näiteid õppeaines käsitletavate teemade juurde.

Materjale täiendatakse jooksvalt (vaadake muutmise kuupäevi - see ei ole vananenud materjalide surnuaed).

Nende õppeainete edukaks (ka hindele 5) läbimiseks ei ole mitte mingit kohustust ega vajadust ühtegi nendest materjalidest lehitseda ega lugeda. Nende õppeaine edukaks sooritamiseks on piisav, kui õppida ametlikel kodulehtedel olevate materjalide alusel. Ükski nendes materjalides olevatest ülesannetest ei ole kohustuslik - isegi kui pealkiri väidab, et on! Siiski meeldib mulle Lauri Leesi seisukoht, et nii nagu hea hariduse saab ka kõik muu elus ainult pingutades. Ma arvan, et nende materjalide uurimine aega ei raiskaks ja rumalamaks ei teeks :-)

    Esiletöstetud Kuidas kasutada O'Reilly digitaalset platvormi?

    Kas Teil on natukene taustainfot mikrokraadi "Andmebaasid" kohta? Kuidas on korraldatud õppetöö, kui palju saab osaleda üle Interneti jms?

    Erki Eessaar:
    Seotud dokumendid

    21.10.2019 Kodulehel on dokumendid üksteisega viidete kaudu seotud. Kui leiate materjali juurest alapealkirja Seotud dokumendid, siis viies kursori seotud dokumendi lingile näete infot selle dokumendi kohta.