Kodulehed
[346] - Andmebaaside lisamaterjalid
pinned Kiirvalik
Üldist
Materjalid
Vaated
Isiklik
Abi
pinned
Erki Eessaar
: Juurdepääs materjalidele

27.06.2015 Õppeainete "Andmebaasid I" ja "Andmebaasid II" materjalid, mis nende ainete ametlikele kodulehtedele ei mahtunud. Juurdepääs on kõigile vaba - õpite Tallinna Tehnikaülikoolis või mitte, õpite neid aineid või mitte. Juurdepääs on anonüümne - tegemist on anonüümse kontoga.

Juurdepääs:
Kasutajanimi: SIS2
Parool: SIS2

Need materjalid on mõeldud lugejatele, kellele andmebaaside teema huvi pakub, kes tahavad lisaks ainepunktidele ka sügavamaid teadmisi antud valdkonnast ja kes otsivad täiendavaid näiteid õppeaines käsitletavate teemade juurde.

Materjale täiendatakse jooksvalt (vaadake muutmise kuupäevi - see ei ole vananenud materjalide surnuaed).

Nende õppeainete edukaks (ka hindele 5) läbimiseks ei ole mitte mingit kohustust ega vajadust ühtegi nendest materjalidest lehitseda ega lugeda. Nende õppeaine edukaks sooritamiseks on piisav, kui õppida ametlikel kodulehtedel olevate materjalide alusel. Ükski nendes materjalides olevatest ülesannetest ei ole kohustuslik - isegi kui pealkiri väidab, et on! Siiski meeldib mulle Lauri Leesi seisukoht, et nii nagu hea hariduse saab ka kõik muu elus ainult pingutades. Ma arvan, et nende materjalide uurimine aega ei raiskaks ja rumalamaks ei teeks :-)

Erki Eessaar
: Seotud dokumendid

21.10.2019 Kodulehel on dokumendid üksteisega viidete kaudu seotud. Kui leiate materjali juurest alapealkirja Seotud dokumendid, siis viies kursori seotud dokumendi lingile näete infot selle dokumendi kohta.