Kodulehed
[382] - Andmebaasid I (ITI0206) (kevad 2022)
Esiletöstetud Kiirvalik
Lisainfo Kõige olulisemate tegevuste kiirvalik. Failide saatmiseks valige Vastamine alt sobiv ülesanne.
Üldist
Materjalid
LisainfoMaterjalide kataloogid
Isiklik
Lisainfo Info ainult Sulle - teised kasutajad seda ei näe
Abi
Lisainfo Võimalus küsida õppejõult abi (nagu foorum, kus saab küsida küsimusi ja kommenteerida vastuseid)
Mitmesugust
Abi / Kasutajatugi / Korraldus - üldine

Avalikud küsimused ja vastused:

Küsimuste teemade nimekiri

Erki Eessaar:
Kas erinevatel nädalatel võib käia erinevates praktikumides?
Vastus: Jah, erandkorras ning kokkuleppel õppejõuga saab. Palun Teid väga osaleda võimalusel Teie tunniplaanijärgses tunnis, et üliõpilased oleksid praktikumide vahel ühtlaselt jaotatud ja et ei tekiks olukorda, kus mõnes tunnis on palju rahvast ja teises vähe. Mida rohkem on tunnis osalejaid, seda vähem jääb õppejõul iga osaleja jaoks aega.

Te ei saa käia IASM rühma praktikumis, sest see on inglise keeles ja need ei kulge eestikeelsete tundidega samas taktis.

Mis puudutab üliõpilasi, kellel ei ole seda ainet tunniplaanis (nt Avatud Ülikooli õppurid), siis elu näitab, et lõpptulemusena võib olla mõnes praktikumis hästi palju osalejaid ja õppejõul jagub sedavõrra osalistele vähem aega aga mõnes teises praktikumis (eriti reedeti) on aga väga vähe osalejaid ja samavõrra on õppejõul igale osaleja jaoks rohkem aega. Seega tasub alates teises õppenädalast õppejõult uurida, millised on ajad, kus tunnis käijaid on vähe ning käia selles tunnis - et õppimine läheks võimalikult libedalt ja ainest oleks võimalikult palju kasu.

Hinda vastust:

Keskmine hinne : Pole veel hinnanguid!