Kodulehed
[379] - Andmebaasid II (ITI0207) (sügis 2020)
Esiletöstetud Kiirvalik
Lisainfo Kõige olulisemate tegevuste kiirvalik. Failide saatmiseks valige Vastamine alt sobiv ülesanne.
Üldist
Materjalid
LisainfoMaterjalide kataloogid.
Värvilised mummud tähistavad hinnangulist kataloogide lugemise vajadust. Roheline - suurim, kollane - keskmine, punane või mummuta - väikseim
Isiklik
Lisainfo Info ainult Sulle - teised kasutajad seda ei näe
Abi
Lisainfo Võimalus küsida õppejõult abi (nagu foorum, kus saab küsida küsimusi ja kommenteerida vastuseid)
Mitmesugust
Abi / Kasutajatugi / Õppetöö

Avalikud küsimused ja vastused:

Küsimuste teemade nimekiri

Anonüümne:
Kuidas esitada õppejõule ülevaatamiseks projekti rakenduse osa?
Vastus: Kui Teie rakendus on veebirakendus ja üles pandud serverisse või kui Teie rakendus on tehtud MS Accessis, siis mul selle vaatamisega probleeme ei ole ja rakendust ei ole vaja tulla eraldi ette näitama.

Kui Teie rakendus on vaja installeerida kasutaja arvutisse, siis see on probleem, sest minu tööarvutisse uue tarkvara lisamine on õiguste piirangute tõttu aeganõudev ja takistatud. Seega, kui rakendus vajab kasutaja arvutis mingeid lisaprogramme või tegemist on veebirakendusega, mis töötab ainult arendaja arvutis, siis pole kahjuks muud teha, kui peate rakenduse eksamisessiooni ajal ette näitama. Ettenäitamine toimub kasutades MS Teamsi ja aeg tuleb õppejõuga kokku leppida.

Ükskõik millises vahendis on rakendus tehtud - tähtajaks tuleb Maurusesse üles laadida selle rakenduse lähtekood. Muidu pole tõestatud, et rakendus oli õigeks ajaks valmis. Järgnevalt kommenteerin mõningaid antud aines populaarseid rakenduse tegemise vahendeid.

  • Oracle APEXi korral on vaja esitada eksportimise tulemus.
  • pgApexi korral on vaja esitada apex.ttu.ee serverist andmebaasi pgapex3 eksportimisel saadud fail (plain formaadis, SQL laused; loomiseks saate kasutada pgAdmin programmi Backup funktsiooni).
  • MS Accessi puhul ei saa lähtekoodi saata - saadate rakenduse faili. MS Accessi puhul tuleb mulle saata *.mdb või *.accdb laiendiga fail, mitte *.mde või *.accde laiendiga fail.

Hinda vastust:

Keskmine hinne : Pole veel hinnanguid!